Aktuality
Ve středu 27. 5. a ve čtvrtek 28. 5. se účastnili žáci a žákyně 1. tříd školního výletu na ekologické Farmě Moulisových v Milínově, kde za pomoci učitelek a vychovatelek absolvovali program „Farmáři“.
Děti dojily a stloukaly máslo, farmařily ve stodole, pečovaly o hospodářská zvířata, svezly se na poníkovi. Po práci na děti čekalo občerstvení v podobě výborného domácího litého perníku. Také se po něm jen zaprášilo.
Děti si mohly na závěr zakoupit drobné upomínkové předměty (dřevěná zvířátka, přívěsky, dřevěné píšťalky, magnetky, turistické vizitky apod.) a obdržely Výuční list mladého farmáře.









