Aktuality
V úterý 28. 4. se zúčastnili žáci a žákyně 3. a 5 tříd Okresního kola Štafetového poháru 2026.
Závod štafet 8 x 100 m a 8 x 200 m se konal na atletickém stadionu TJ Sokol Plzeň – Petřín a naši reprezentanti si doběhli pro zasloužené 2. místo a postup do Krajského kola, které se uskutečnilo 5.5. na atletickém stadionu v Horšovském Týně.
V krajské konkurenci se v součtu nejlepších časů naše štafeta umístila na celkovém 12. místě.
Naši školu reprezentovali: Lukáš Lavička, Anna Pokorná, Josef Štěpánek, Bára Schneiderová, Diana Lazebníková, Dominik Černý, Isabella Volín, Dominik Vachoušek, Klára Nováková, Antonín Davídek, Lucie Vošahlíková, Matěj Pokorný, Alena Zajícová, Radek Miča, Magdalena Lišková, Daniel Karas, Aneta Kubíková.

