MENU

Aktuality

Zpět

Kvalifikační turnaje do okresního kola ve florbale
Publikováno 08. 11. 2023, autor Mgr. Lukáš Hanuš

Ve dnech 6. 11. a 7 .11. 2023 probíhaly kvalifikační turnaje do okresního kola ve florbale. V obou dnech akce probíhaly v tělocvičně 25. základní školy v Plzni.

Jako první svůj turnaj odehráli chlapci z 6. a 7. tříd. Naši školu v této kategorii reprezentovali Ondřej Reiser, Filip Stoilov, Štěpán Dobrý, Martin Machek, Jan Straka, Adam Kuneš, Lukáš Páník, Adam Totzauer, Ondřej Zelený, David Homolka a Tobiáš Hořejší. Do skupiny nám byli nalosováni soupeři z 13. ZŠ, 22. ZŠ a ZŠ Nezvěstice. První utkání proti 13. ZŠ kluci prohráli těsně 1:2 a druhé utkání vyhráli proti ZŠ Nezvěstice 3:1. Čekal je rozhodující zápas o postup ze skupiny proti 22. ZŠ, který bohužel po usilovném výkonu a troše smůly při obdržení vlastního gólu na 1:2 nakonec prohráli 1:3. Tím turnaj pro chlapce skončil. Děkujeme chlapcům za nasazení a vzornou reprezentaci naší školy. Do příštích let se jim získané zkušenosti budou jistě hodit.

Přesně o den později na stejném místě odehráli svůj turnaj také chlapci z 8. a 9. tříd. V dresech naší školy se po hřišti proháněli Rostislav Košata, Tomáš Birka, Tomáš Míča, Matyáš Pánek, Josef Horálek, Jakub Kořínek, Zdeněk Roubal, Marek Miklánek, Matěj Lukeš, Adam Angel Stuchl a Vojtěch Svoboda. V základní skupině jsme se setkali se soupeři z 20. ZŠ, ZŠ Nezvěstice a 25. ZŠ. Kluci po lepších i horších výkonech nakonec celou skupinu vyhráli a mohli se těšit na nejdůležitější utkání turnaje proti druhému týmu ze skupiny B. Tím se stala 28. ZŠ, kterou po přesvědčivém výkonu porazili 6:0. Ve finálovém utkání se potkali opět se silným soupeřem z domácí 25. ZŠ. Po dramatickém zápase, který skončil 2:2 rozhodovala o vítězi až samostatná střílení. V této loterii byl o něco málo šikovnější soupeř a kluci se nakonec umístili na celkovém 2. místě, čímž si zajistili postup do okresního kola, které se bude konat v pondělí 20. 11. v hale Slavie VŠ Plzeň na Borech.

Tímto děkujeme všem zúčastněným za předvedené výkony a držte nám palce v okresním kole!

Zpět

Nepřehlédněte

  • Zájmové kroužky
  • Výsledky voleb do školské rady
  • Výstava prací žáků na ÚMO 2
  • Úřední hodiny o prázdninách
  • Uzavření školního hřiště
  • Potřeby pro žáky na šk. rok 2024/2025

Zobrazit více

Kalendář

V nejbližší době nejsou žádné události

 
Celý kalendář

Vlastníme certifikát
Cambridge English Exam
Preparation Center
Asociace
Cambridgeských
škol v ČR
Město Plzeň Centrum robotiky Fakultní škola FPE ZČU v Plzni Celé Česko
čte dětem
Partnerská škola
v Markersbachu
Partnerská škola
ve Furth im Wald
Jsme zapojeni
do projektu
Příběhy bezpráví
PROSIT v Plzni Šablony I. Šablony II. Šablony III. OP JAK

Kontakt

Telefon:
+420 378 028 441

E-mail:
sekretariat@zs21.plzen-edu.cz

Adresa školy:
Slovanská alej 13
326 00 Plzeň

IČ: 66362521

Číslo účtu školy:
4833890237/0100

ID datové schránky:
yhqmv9g

Foxprofi, výroba webových stránek, webdesign